Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza sakır sakır giriş karşılayıcı ve kovuşturma eden biriyseniz, örneğin 2 çağ önce baktığınızda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çaldatmaındığını saptama etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çaldatmaındı demeden önce son bir arama bile arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturma eden yakınlarımızdan arama sağlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere kovuşturma etmiş olduğu kişgelecek gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas çoklukla kullanıcı adınızı bileğustalıktirmektedir, saldırganların sizin hesabınız yürekin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çaldatmaışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çaldatmaındı ise bunun başlangıçlıca sebepleri şunlardır:

E-andıran adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz düzme e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzme maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde nokta alan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çaldatmaınabilir.
Kovuşturulmaçi arttırmak yürekin kullanılan web siteleri evet da taşınabilir uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar çoklukla Instagram birliksı istediği yürekin şifrenizi aldatmaırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir şahıs şifrenizi ççalmak yürekin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çaldatmaınan bir müşterimize mütecaviz “DM” ile ulaşıp, kovuşturmaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun yürekin bile şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişelleme farklı metotlarla inandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “kovuşturmaçini arttıralım” kabil sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çaldatmaınan Instagram Hesabı Kesinlikle Mazi Karşıır?
Instagram hesabı çaldatmaınan evet da hacklenen eşhas yürekin ne efsus ki çok aşkın formül bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok aşkın dayak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çaldatmaındı” diye gerçekte farklı kişilerin hesabını çalmaya çaldatmaışan kişilerin olması.

1.Formül: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama birliksı almaya çaldatmaışın. Eğer şifre sıfırlama birliksı gelirse derhal şifreyi bileğustalıktirin ve vakit kaybetmeden ardından “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Formül: Instagram hesabınız çaldatmaındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram tahmin şifreniz bileğustalıktiğinde veya kullanıcı adınız bileğustalıktiğinde elektronik posta hesabınıza değişiklik bildirimi aldatmaırsınız. Instagram hesabını çalan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu bileğustalıktirirler. Instagram tarafından geldiğine emniyetli olduğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğustalıktirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğustalıktiren sen bileğilsen, hesabını güvene aldatma” evet da ara sıra “bileğustalıkikliği anlayışsız aldatma” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız amma çoklukla saldırganlar elektronik posta adresini bileğustalıktirdiği yürekin sizde bu ekran çıkmaz ve düver olarak “asayiş kodu aldatma” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Yazı oluşturuldu 760

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
https://nigdewebtasarimseo.name.tr/ https://elektrikteknisyeni.name.tr/ https://ekonometri.name.tr/ https://labirentcikmazi.name.tr/ https://seouyumlumakale.name.tr/ iqos sigara https://seokoloji.gen.tr
puff bar elektronik sigara
instagram takipçi satın al