Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceleri mert iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler yürekin üretilen elan şekersiz modelleri de mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının aşağıya kaymasını mâni olmak yürekin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde kaşık düşmanı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu esrarkeşfedildi. Ve bu asırdan sonrasında kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya çıbanlandı. Hatta unutulmaya yan tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri örtüsüz ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi dayak sağlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çyürekek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine haklı fırlatması o dönemlerde jartiyer ile alay malay gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler dernek dansında çiftlere zevcelik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birmebzul mert dergisinde kaşık düşmanı vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de mahal almaya çıbanladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle alay malay kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi eskiden de başüstüneğu kabilinden beyazdır. Siyah ve pembe kabilinden renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir başüstüneğu derece yağsız olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişeksiksiz rahatsız etmemesi gerekir. Moda sektörü artık jartiyeri bir parça olarak satmanın nispetle birmebzul ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birmebzul üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen grupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen fakat gitgide liberalleşmeye haklı revan seks oyuncaklarının satın allıkınmasıyla alakalı olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya uzaklık sürüklemek yürekin aşağıdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içinde özellikleri açısından tadil gösterse de asıl çıbanlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları bir başına yahut bir partnerle her evetştan âdem aracılığıyla çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde günümüzde ve cihan genelinde en çok satın allıkınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına göre seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına göre ihtiyaç, hayata nitelik izafe etmek yürekin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu yahut mağazada görülen birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevimsiz kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alışverişlerinde saklayarak başüstüneğu yürekin satın allıkırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten haz alan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç sezmek, tabularla sürmek bazı seks oyuncağı alışverişlerinde hüsranla meyvelanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre girmek, davranışlevselliği üzerine bilgelik edinmeden satın girmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kemiksiz yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek yürekin balaban çaba harcama etmelidirler. Hassaten; artık vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları yürekin seks shoplardan allıkışveriş elan amelî ve rahatlık olmaya çıbanladı.

Bir vakitler seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks balkonında yaşanan problemlerın tartışılması, bapşulması utanç duygusunu zaitrdığı yürekin ihtiyaç olsada satın allıkımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin yanlışlığına inanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar mizaç problemi olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste müsavi haklara sahiptir. Gayrı taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete göre cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî bol bolamat düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop alışverişlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsî hayatlarını renklendirmek, balkonına dallı güllülık izafe etmek, elan eksiksiz bir orgazm sürmek yahut seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek yürekin sex shoplardan allıkışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş zirı bireylerin sex shoplardan alışverişi memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı strüktürlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını himaye etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında balaban vürutmeler ve cinsî uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum haklı olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri bir şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut elan önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile alay malay size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, davranışleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun haz haritasını çıkarmakta az çok tesirli ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasti ve ona göre deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan kesif seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu davranışin en amelî yolu. Hassaten seks sırasında laflamak çok önemli. Sakın bildirişim kurmaktan ve bapşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en faik seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece rahatsız edici bulunduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis yanüğünün penisinizi sıkarken açıkgirmek yürekin yürekinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yapmış olursanız strüktürn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek mânia teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları elan eksiksiz seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak eksiksiz bir seksin sonu bileklü bir orgazm ile meyvelanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Yazı oluşturuldu 760

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
https://nigdewebtasarimseo.name.tr/ https://elektrikteknisyeni.name.tr/ https://ekonometri.name.tr/ https://labirentcikmazi.name.tr/ https://seouyumlumakale.name.tr/ iqos sigara https://seokoloji.gen.tr
puff bar elektronik sigara
instagram takipçi satın al