hostingadresi.com: Hosting

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde sessiz bir sunucu üzerinde, sunucunun izole bant genişliği ve fiziksel gücüne göre ziyade skorda hosting çitndırılabilir, sözcük gelimi vasati bir ev bark bilgisayarından oluşturulacak bir sunucu 100 sayı linux hosting çitndırılabilirken markalı ve sunucu olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçünlü ve yüce yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den ziyade hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti sunucu izole bant genişliği ya da gidiş geliş, eğer varsa canlılık ücreti eğer dileme ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşdamızlık sargılı olarak sizin hakkındalamanız gereken ücretlerdir, bunun haricinde fiziksel olarak sunucuyu çalışır durumda veri centera doğrulama etmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Müştereken sunucularda da bu özen sunulabilir, zaten aldığınız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı altında bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada sessiz başkalık size ilişkin bir sınır dahilinde bir den ziyade hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette dileme ettiğiniz sunucu anlaşmanıza sargılı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını akit bitiminde sunucunun size ilişkin olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziksel makinanın vasati maliyetini ve buna sargılı olarak izole bant genişliği ve canlılık ücretini üste ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Sanal Kiralık Takdimci
Bu hizmette dileme ettiğiniz sunucu anlaşmanıza sargılı olarak sizin adınıza fiziksel bir sunucu üzerinden hazine paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız hazine CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel sunucu üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Yazı oluşturuldu 760

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
https://nigdewebtasarimseo.name.tr/ https://elektrikteknisyeni.name.tr/ https://ekonometri.name.tr/ https://labirentcikmazi.name.tr/ https://seouyumlumakale.name.tr/ iqos sigara https://seokoloji.gen.tr
puff bar elektronik sigara
instagram takipçi satın al