Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye kocaış, dünya üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıkan bir Marifet Kayırıcıı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak boydak başına öne çıkan en oylumlu oranda ilaç bağırsakerik patentinin tanrı sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu oylumlu adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çalışmak istediği yerı abartmak isteyen Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile bile kurmuş oldukları Ar-Ge adlı yetişekın umumi başbuğıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanoğlunun marifet kepezarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çalışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Tek Ar-Ge projesiyle sınırlanmak istemeyen serarı mazmunında ülkesini sabah akşam oyun fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent servuruları ile bile meşhurdur. 143 pare servurulmuş ve 280’den çokça beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedili vüruten vakalarda hızlı sonuç alınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Marifet Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle bile tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzlükında daha çok reel bir bilirkişi olmasıyla bile kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda oylumlu bir öneme sahip olan Alkoçlar, Dünya çapında yan edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kez sürülen flavonol glikozit esaslı sarhoş olmak üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Besin, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 pare bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise enam ortada en çok patent servurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Marifet Kayırıcıı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çalışmalarla âdemiyet tarihine faydasını hiç eksik etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı yapısı yardımıyla dobra meselelere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü payanlar elde etse üstelik asla çalışmalarından vazgeçmemiş sabah akşam olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez bile sarhoş olmak üzere iyileştirme yönünde vüruttirdiği üstelikşkeleri keşfederek âdemiyet tarihine oylumlu bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sert bilinmese bile temelı saygınlık molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek sundurmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz takatlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Tek bilindik şeylerin üzerinde çalışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çalışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çalışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte bile sükselı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (canip etki) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonra ise 25’e andıran ülkede ruhsatnameı alınmıştır. Bilcümle çalışmalarına tam odak çalışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birşunca şirketin şirket ve kurucu kadrosunda yan almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden sorumlu başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve yatırım vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu başbuğıdır.
Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başkan Havarisıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma adlı bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca üstelikşkenin birlikte insanoğluna yarayacak meseleler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta canipıkların geçmesi bağırsakin mukannen bir bugünı beklesek üstelik bazenları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile bağırsakerisinden basit bir şekilde iyileştirme edebilmek bağırsakin bu kullanılıyor. üste cinsî meselelev bozukluğunu da iyileştirme geçirmek bağırsakin kullanılmaktadır. Tek bununla kalmamış acıe karşı mukavim ve takatlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı patent servurularının 2000 adetine andıranın tanrı sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı meseleleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çalışsalar da Alkoçlar her bugün kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun kesiksiz kapanmalara ve içtimai hayattan uzak zaruri ocak istirahatlarine verilen kalan dünya toplumlarında birşunca alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir takat kazanmış durumda.

Mevzuyla ilgili görüşünü beyan fail Spektral Holding Yönetim Müesses Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu çağ ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik aygıt inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok ilgili sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine yapılabilecek en gerçek katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Marifet Kayırıcıı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine oylumlu miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna dublör çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da oylumlu vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu vasatğıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde yan yer vesair marifet adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok oylumlu bir oranda farmasötik üstelikşen patentinin tanrı sahibi olması ve servurusunu ilk fail can olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girişimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın zemin fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana yerında çalışmalarını sabah akşam hoşgörülületerek sabah akşam faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birşunca nöbet Türkiye Senenin Marifet Kayırıcıı ödülüne layık görülmüştür. Tek ülkemizde bileğil il dışında yani global anlamda da birşunca ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı çareların alınlığını almıştır. Tutarlığı olan Metehan Yeşil ile bile dobra meselelere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çalışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz bağırsakin yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı meselee yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birşunca farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken dublör faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye serladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çalışmaları mevcut Spektral Yatırım Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş değer yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik yerındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda yan yer bir değerli sahası ile bile serlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki fiyat bileğmeseleikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun sabit değer veya miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Yatırım Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Küme’a tabi uyuşturucu ruhsatları ile esenlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Küme uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru zir yapısı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilgili bile marifet veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni üleş modülü(staking) projemize daimî güvence olarak meseletiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü değerinde bir fen güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Ifade No.deniz ve 18.06.2020 yayın tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası sarhoş olmak üzere dü sınai hammadde uyuşturucu sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan yazılı açıklamada reylerine yan verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye oylumlu eklenmiş değer sağlama potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve neva yalıtımı muktezi olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise saf malzeme yapısındaki yararsızluklar yardımıyla erdemli derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan erdemli oranlarda yalıtım esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka yeryüzü planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine uygun rezerv saptama raporları düzenlenerek halka yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada yan yer ayrıntılara nazaran hatta, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Sağlık Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Yazı oluşturuldu 758

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
https://nigdewebtasarimseo.name.tr/ https://elektrikteknisyeni.name.tr/ https://ekonometri.name.tr/ https://labirentcikmazi.name.tr/ https://seouyumlumakale.name.tr/ iqos sigara https://seokoloji.gen.tr
puff bar elektronik sigara
instagram takipçi satın al